Dažniausiai Užduodami Klausimai

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Pagrindiniai įtempiamų lubų ir sienų sprendimų privalumai yra jų greitas ir lengvas montavimas, estetiškumas, atsparumas drėgmei ir šilumai, lengva priežiūra, bei galimybė kurti įvairius sudėtingos formos dizainus.
Jeigu norite sužinoti daugiau apie Mūsų Įmonės teikiamas paslaugas, prašome su mumis susisiekti → Kontaktai

Norint pasirinkti tinkamas itempiamas lubas ir sienų sprendimus savo patalpoms, svarbu atsižvelgti į kelis veiksnius, pvz., patalpų tipą, jų dydį, stilių, spalvas ir kt. Taip pat svarbu atsižvelgti į norimą funkcinumą ir apdailos kokybę.
→ Nemokama konsultacija

Montavimo laikas priklauso nuo patalpų dydžio ir sudėtingumo, tačiau vidutiniškai montavimo procesas užtrunka nuo kelių valandų iki kelių dienų.

Dauguma įtempiamų lubų ir sienų sprendimų yra atsparūs ugniai, tačiau reikia pasirinkti gamintojus, kurie siūlo atitinkamus sertifikatus ir atitinka atitinkamus saugos reikalavimus.

Rekomenduojama minimali distancija tarp įtempiamų lubų ir pagrindinių lubų yra apie 3 cm, ypač svarbu laikytis šios distancijos patalpose, kuriose yra žemos lubos. Jei planuojate įrengti įleidžiamus šviestuvus, tada distancija gali būti didesnė, apie 7-8 cm.


Įtempiamos lubos yra saugios žmogaus sveikatai, kadangi yra ekologiškos, nealergizuojančios ir neatskleidžia jokių toksinių ar kenksmingų medžiagų. Be to, jos atitinka visus higienos ir priešgaisrinės saugos Europos standartus.

Pagrindiniai įtempiamų lubų tipai yra PVC, tekstilinės ir akrilinės lubos. Pagrindiniai sienų sprendimų tipai yra tekstilinės sienų apdailos plytelės, plėvelės ir PVC sienų danga.

PVC itempiamos lubos yra labai patvarios, atsparios drėgmei ir lengvos priežiūros. Be to, jų montavimas yra greitas ir lengvas, o siūlės yra neryškios arba visai nesimato, todėl šis sprendimas labai populiarus.

Akrilinės lubos yra labai atsparios drėgmei ir gali būti lengvai valomos ir prižiūrimos. Be to, jų montavimas yra greitas ir lengvas, o siūlės yra neryškios arba visai nesimato.

PVC sienų danga yra labai atspari drėgmei ir gali būti lengvai valoma ir prižiūrima. Be to, jos montavimas yra greitas ir lengvas, o siūlės yra neryškios arba visai nesimato. Taip pat yra didelis šių dangų dizainų pasirinkimas.

Įtempiamų lubų ir sienų sprendimų, spalvų ir dizainų parinktys yra labai plati ir priklauso nuo pasirinktos medžiagos ir gamintojo. INFINILINE siūlo platų spalvų ir dizainų pasirinkimą, todėl čia rasite sprendimų, kurie atitiks bet kokio interjero stilių ir poreikius.

Įtempiamos lubos yra lengvai prižiūrimos ir reikalauja minimalios priežiūros. Pakanka lubas išvalyti su drėgna, švelnia šluoste kas 4-5 metus.